فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالاانواع پوتین نظامی

پوتین های نظامی دارای انواع گونای هستند که در ادامه این متن به بررسی چند نوع از پوتین های نظامی مخصوص زمستان می‌پردازیم.

پوتین سربازی

اولین و پرکاربرد ترین نوع پوتین نظامی پوتین های مخصوص سربازی است که طراحی پوتین های ایمنی جدید مطابق با ساختار دقیق پای افراد است تا همان طور که گفته شد فشار به پاشنه و پنجه ها به کمترین حد ممکن برسد و پوتین ها به انداه کافی راحت باشند. پوتین ایمنی سربازی با پوشش کل پا تا بالای مچ ها از آن ها در مقابل ضربات وارده محافظت کرده و پاشنه پوتین از پارچه برزنتی مرغوب ساخته شده تا دوندگی برای سربازان راحت باشد.

ضد آب بودن پوتین های سربازی اهمیت زیادی دارد به همین دلیل برای پوتین های نظامی جدید از چرم اشبالت استفاده می‌شود که باعث می‌شود قیمت آنها بالاتر بوده ولی کیفیت زیادی نیز داشته باشند.

پوتین نظامی چرم

این پوتین های نظامی از چرم گاو ساخته شده اند که این موضوع باعث می‌شود تا کیفیت این پوتین ها تا چند برابر بالاتر برود و راحتی زیادی داشته باشد و از حالت خشک و غیر استاندارد بیرون بیایند. پاشنه طراحی شده برای این نوع از پوتین ها از جنس اشپالت ضخیم تولید شده و با انواع مختلف سطح زمین سازگار می شود. پاشنه طراحی شده برای این پوتین نظامی طبی است و از آسیب وارده به ستون فقرات فرد جلوگیری می نماید و دقیقا مناسب با شکل پا است تا از آسیب های دیگری که به پا وارد می‌شود جلوگیری کند. از این جنس پوتین ها می‌توان برای سربازان نیز استفاده کرد.

برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر و قیمت 

پوتین نظامی به ایمن ترافیک مگ مراجعه کنید.


دستگاه یدک کش بر خلاف چیزی که بیشتر مردم فکر می‌کنند کاربرد فراوانی داردند و بسیار مهم است. ولی به دلیل اینکه این وسیله بین مردم عمومیت ندارد کاربرد مهم و زیاد این وسیله به چشم نمی‌‌آید. دستگاه یدک کش وسیله ای برای جا به جایی خودرو ها در سایزها و وزن های گوناگون است.
حتما دیده اید که ماشین هایی دچار نقص فنی شده و کنار جاده و خیابان متوقف شده اند. در این مواقع یکی از بهترین راه ها برای حرکت خودرو و انتقال آن به تعمیرگاه، استفاده از دستگاه یدک کش است. یدک کش ها یکی از تجهیزات ترافیکی و 

ماشین آلات راهسازی هستند که با استفاده از تجهیزاتشان می توانند خودرو را بکسل کرده و با خود به مکان مورد نظر ببرند.

ویژگی های دستگاه یدک کش

لازم است یدک کش ها خودروهایی.دارای قدرت و نیروی کششی زیاد باشند. معمولا موتور این خودروها از.توان بالایی برخودار است. از طرفی دیگر شاسی و.بدنه ی خودرو نیز ملاک دیگری برای انتخاب یک خودرو.به عنوان یدک کش می باشد. در ایران معمولا خودروهایی مانند.وانت و نیسان توانایی یدک کشی را دارند. یدک کش ها دارای تجهیزات اتصالی هستند.که معمولا در قسمت بار خودرو قرار دارد. این تجهیزات شامل یک زنجیر اتصال و کششی است.که به زیر خودروی آسیب دیده متصل شده و قسمت جلوی اتومبیل را از زمین بلند می کند.

انواع دستگاه یدک کش

یدک کش انواع مختلفی داشته.که با توجه به مدل و کاربرد آن دسته بندی می‌شود.که به بررسی آن خواهیم پرداخت.

یدک کش متحرک

یدک کش متحرک جهت حمل دستگاه های خط کشی استفاده می شود.و بیشتر برای مصارف درون شهری کاربرد دارد. شهرداری ها و شرکت های پیمانکاری معمولا از.این نوع یدک کش ها استفاده می کنند. با دستگاه یدک کش متحرک می توان.تمام دستگاه های خط کشی را در سایزهای مختلف حمل کرد. از ویژگی های این نوع یدک کش ها می توان به.دارا بودن چراغ هشدار دهنده اشاره کرد. جک بالابر یدک کش های متحرک.از نوع هیدرولیک بوده و.در انواع دستی و برقی موجود می باشد. یدک کش متحرک بسیار مورد استفاده بوده.و یکی از پر کاربرد ترین یدک کش های پلیس راهنمایی و رانندگی است.

برای خواندن ادامه مطلب، مدل ها و قیمت به

ایمن ترافیک مگ مراجعه کنید.


رنگ ها و چسب های ترافیکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی است که از دیرباز تاکنون در ایجاد ترافیک‌های روان و همچنین حفظ جان رانندگان و افراد پیاده نقش مهمی ایفا کرده است.و از مهم ترین وسایل ترافیکی هدایت کننده می باشد. رنگ های ترافیکی برای مشخص کردن مسیر ها و ایمنی بیشتر، در جاده و خیابان ها استفاده می شوند.

رنگ ها و چسب های ترافیکی

به منظور افزایش دید راننده ها در طول شب و تسلط بیشتر بر جاده.در شرایط بد آب و هوایی از دانه های شیشه ای بازتابنده ای در رنگ های ترافیکی کمک می گیرند. این روش یکی از موثرترین راه ها برای نشانه گذاری خطوط جاده ها محسوب می شود.برای آشنایی کامل با انواع، مشخصات و ویژگی های رنگ ها و چسب های ترافیکی به بررسی این مقاله می پردازیم.


رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی یک نوع رنگ یا برچسب خاص است.که برای استفاده در پروژه‌های راهنمایی و رانندگی، علامت گذاری سطح جاده‌ها و تونل‌ها، علامت گذاری پارکینگ‌های شخصی و عمومی، مشخص کردن محل پارک و محل عبور عابر پیاده و مشخص کردن حاشیه جاده در اماکن مختلف طراحی شده است.


این رنگها دارای برخی ویژگی‌های منحصر به فرد هستند.که باعث می‌شود استفاده از آنها در پروژه‌های ترافیکی توجیه پذیر بوده و نسبت به رنگ‌های معمولی از برتری بیشتری برخوردار باشند. انواع رنگ ترافیکی موجود در بازار، دارای برخی ویژگی‌های مشترک بوده که این ویژگی‌ها برای استفاده در شرایط محیطی مختلف و نامناسب ایده آل هستند.


همچنین سعی شده است که برخی ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد.در هر کدام از این رنگ‌ها به وجود بیاید تا کاربرد خاص هر کدام از آنها نیز حفظ شود. به همین دلیل می‌بینیم که.در بین محصولات آنها با واژه‌هایی مانند رنگ ترافیکی سرد ترموپلاست یا رنگ ترافیکی گرم ترموپلاست.مواجه می‌شویم که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.


برای خواندن اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد رنگ ها و چسب های ترافیکی روی  

ادامه مطلب کلیک کنید.
هم چنین جهت خرید و مشاوره با کارشناسان ما به سایت

ایمن ترافیک کالا مراجعه فرمائید.


لاستیک‌های خودترمیم شونده که عملاً تفاوت خاصی با لاستیک‌های معمولی ندارند، این قابلیت را دارند که پس از سوراخ شدن توسط میخ، شیشه و انواع ابزار تیز به ‌سرعت ترمیم شوند. این لاستیک ها، راننده و سرنشین را در مقابل خطرات احتمالی، در هنگام پنچری، ایمن می کنند.

این قابلیت با استفاده از یک سیال غیر ویسکوز خاص صورت می‌گیرد. این سیال در چرخ ریخته شده و پس از سوراخ شدن چرخ، در مواجه با فشار هوا و فشار داخل چرخ ناشی از وزن اتومبیل، به‌سرعت به پوشاندن نواحی تخریب‌شده می‌انجامد. از قابلیت‌های حیرت‌آور دیگر این ماده، این است که با داشتن ترکیبات ضد یخ، لاستیک را تا دمای منفی 45 درجه سانتی‌گراد ایمن می‌کند.

برای خواندن ادامه مطلب و دیدن ویدئو عملکرد این تایرها با ما در 

ایمن ترافیک مگ همراه باشید.


سوالاتی که در رابطه با این محصولات پرسیده می‌شود، این است که آیا خرید چراغ های پلیسی برای افراد عادی آزاد است؟ استفاده از آنها چطور؟

از لحاظ قانونی، خرید و فروش چراغ پلیسی در فروشگاه‌ها محدودیتی ندارد و هر کسی می‌تواند نسبت به خرید آنها اقدام کند. از سوی دیگر، در قانون پلیس ترافیکی آورده شده است، که استفاده از چراغ پلیسی برای ماشین های معمولی جرم محسوب می‌شود و قانون به شدت با آن برخورد می‌کند.

اما در اینجا یک ابهام دیگر وجود دارد و آن این است که چرا فروشندگان نسبت به فروش چراغ های پلیسی مجاز هستند، زیرا استفاده از این چراغ ها در اماکن عمومی و اماکن شهری باعث تداخل با کار پلیس و نیروهای راهنمایی و رانندگی شده و احتمال ارتکاب جرم و جنایت با استفاده از این چراغ ها وجود دارد. اما ساخت 

چراغ پلیسی و فروش آن به دلیل اینکه در جاده‌های آفرود و در مسابقات غیر رسمی مشکلی ایجاد نمی‌کند آزاد است. گروه‌های گردشگری و تفریحی نیز می‌توانند از آنها در کوهستان‌ها یا فضاهای غیر عمومی استفاده کنند. بنابراین امکان خرید و فروش چراغ های پلیسی در بازار فراهم شده است، تا هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ کیفی نیز امکان استفاده از آنها وجود داشته باشد.

البته در بحث خرید چراغ های پلیسی یک مسئله دیگر نیز وجود دارد و آن پرسنل نیروهای نظامی هستند. این افراد نیز برای تأمین اقلام نظامی نیاز دارند که به صورت آزادانه نسبت به خرید آنها اقدام کنند و به همین دلیل عرضه ادوات پلیسی در بازار آزاد است.

لازم به ذکر است که چراغ پلیسی انواع متنوعی داشته و خرید مدل هایی خاص برای افراد عادی مشکلی ندارد که در ادامه این مطلب در 

ایمن ترافیک مگ به آن پرداخته ایم.


اصلی ترین نکته ای که باید بدانید.این است که کفشی را که تهیه می‌کنید باید مقاوم در برابر هرگونه ضربه شدید باشد.تا بتوان به راحتی و با خیال آسوده این کفش ها را در محل کار پوشید. این کفش ها باید در برابر هرگونه ضربه و یا برخورد کردن اشیا مقاوم باشند.

ضد آب بودن

ضد آب بودن کفش های ایمنی از هم ترین ویژگی های کفش ایمنی است که در بعضی از مشاغل این ویژگی ضروری است و باید رعایت شود. به عنوان مثال در شغل هایی که پاها در ارتباط مستقیم با آب هستند داشتن این ویژگی ضروری است. امروزه تکنولوژی تازه ای به بازار آمده که بدون اضافه کردن لایه اضافه به کفش و سنگین شدن آن باعث می‌شود این کفش ها در برابر آب و مایعات مقاوم می‌کند که می‌توانید به راحتی با اضافه کردن این لایه که Gore-Tex نام دارد کفش های ایمنی خود را در برابر آب مقاوم کنید.

کفش های تخصصی کار

زمانی که تصمیم می‌گیرید 

کفش ایمنی مناسب با کار خود را تهیه کنید.بهتر است از تمام ویژگی های آن کفش مطلع باشید.تا بهترین را انتخاب کنید. هر شغلی کفش ایمنی مخصوص خود ار دارد.که با استفاده از آن کفش ها می‌توان به راحتی کار کرد. اگر کفش ایمنی مخصوص به کار خود را خریداری کنید.می‌توانید بدون نگرانی از آسیب دیدن پاهای خود کار کنید.

راحتی

به همان اندازه که ایمنی در کار اهمیت دارد،.راحتی هم دارای اهمیت زیادی است.که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. راحتی در کفش ایمنی اهمیت فراوانی دارد.زیرا این کفش ها در مدت بسیار زیادی در پاهای افراد و کارکنان است. بنابراین بهتر است این کفش ها در درست ترین سایز خود باشند.تا این افراد بدون مشکل در اندازه  سایز کفش ها به کار خود بپردازند.

ادامه این مطلب را می‌توانید در 

ایمن ترافیک مگ بخوانید.


آینه محدب ترافیکی به آینه‌هایی گفته می شود که به شکل برآمده طراحی شده‌اند و این اجازه را به افراد می‌دهند که مکان‌هایی را ببینند که در حالت عادی قادر به دیدن آن نیستند. این آینه‌ها معمولا در محل‌هایی نصب می شوند که این اجازه را به رانندگان بدهند تا از خودروهایی که از پشت پیچ به سمت آنها می‌آیند و یا خطرات احتمالی باخبر شوند. از این آینه‌ها به صورت آینه اضافی در خودروها نیز استفاده می‌شود، که باعث می‌شود رانندگان به راحتی نقاط کور اطراف خودرو را زیر نظر داشته باشند. استفاده دیگر این آینه‌ها در فروشگاه‌ها و به منظور مراقبت بیشتر از محصولات است. به کمک این آینه‌ها، صاحبان فروشگاه می‌توانند نقاط مختلف فروشگاه را زیر نظر داشته باشند.


انواع آینه محدب ترافیکی

انواع گوناگونی از آینه محدب ترافیکی وجود دارد که هرکدام کارایی خاصی دارند و در مکان‌های مختلفی از آنها استفاده می‌شود. به عنوان مثال، آینه‌هایی وجود دارند که به شکلی طراحی شده‌اند که جهات مختلف را نشان می‌دهند. این آینه برای استفاده در سقف مناسب هستند، چرا که به شما این اجازه را می دهند که تمام فضای اتاق را تحت نظر داشته باشید. از این آینه‌ها در فروشگاه‌ها استفاده می شوند و به نیروهای امنیتی این اجازه را می‌دهند که با دقت تمامی فروشگاه را تحت نظر داشته باشند.

انواع آینه محدب ترافیکی بر اساس جنس مواد سازنده آنها

آینه محدب بر اساس جنس مواد سازنده آنها به دو دسته اصلی آینه محدب شیشه ای و آینه محدب پلی کربنات تقسیم می‌شود که هر کدام از آنها کاربرد ویژه ای دارند که به آن خواهیم پرداخت.

آینه محدب شیشه ای

از انواع آینه های محدب می‌توان به آینه محدب شیشه ای اشاره کرد که کاربرد فراوانی نیز دارند که یکی از مهم ترین آنها استفاده در پارکینگ های عمومی است. از آینه ها می‌توان در فروشگاه ها و مکان هایی که نیاز به دیدی بالا دارند استفاده کرد. در پارکینگ هایی که داراری رمپ های زیاد و پر پیچ و خم هستند می‌توان از آینه محدب شیشیه ای استفاده کرد. از این آینه ها در سایز های گوناگون استفاده می‌کنند که بهترین کارایی را داشته باشند و امنیت را بالا ببرند. این آینه ها دارای قطر 40، 50 و 60 سانتی متری هستند که در مکان های خصوصی هم قابل استفاده هستند.

ادامه این مطلب را می‌توانید در 

ایمن ترافیک مگ بخوانید.


سرعت گیر ها از مهم ترین و و کاربردی ترین 

تجهیزات ترافیکی هستند.که در خیابان ها و اتوبان ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین از مهم ترین 

تجهیزات ایمنی هستند.که باید در خیابان ها و اتوبان ها وجود داشته باشند. سرعت گیر ها به دلیل اینکه در همه خیابان ها،کوچه ها و تقاطع ها وجود دارد باید داری کیفیت بالایی بوده.تا بتوانند به درستی به رانندگان برای رعایت بهتر نظم در رانندگی کمک کنند. امروزه استفاده کردن از سرعت گیرهای قدیمی کاهش پیدا کرده است.و سرعت گیر های جدید تر جای آنهارا گرفته اند. سرعت گیر هوشمند به دلیل ساختار خاص می‌تواند.با کمترین آسیب به خودرو های شما، سرعت خودرو شما را در قسمت های گوناگون کنترل کند.

سرعت گیر هوشمند چیست؟

این تکنولوژی که با استفاده از سیال غیر نیوتنی به‌دست‌ آمده.است، می‌تواند به بهبود عملکرد ایمنی و ترافیک منجر شود. سیال غیر نیوتنی سیالی است.که در مقابل افزایش آهنگ تنش برشی اعمال‌شده مدول سختی آن افزوده می‌شود. به بیان ساده‌تر هر چه با شدت بیشتری به آن برخورد شود، سخت‌تر شده.و بیشتر مقاومت می‌کند. این امر کمک می‌کند.که این سرعت گیر هوشمند استاندارد.برای سرعت‌های مختلف عملکرد متفاوتی از خود نشان دهد. به ‌عنوان‌ مثال اگر در یک ناحیه، هدف، کاهش سرعت به حداکثر 30 کیلومتر بر ساعت.باشد،.با تنظیم این 

سرعت گیر هوشمند می‌توان به مانعی در مسیر رسید، که در صورت بیشتر بودن سرعت.وضعیت نامطلوبی را برای سرنشین ایجاد کند. همچنین در صورت کاهش سرعت، سرعت‌گیر تغییر شکل داده.و مسیری هموار را برای راننده و سرنشین به وجود می‌آورد.

ادامه این مطلب را می‌توانید در 

ایمن ترافیک مگ بخوانید.


تصادفات جاده ای عاملی است که باعث می‌شود آمار مرگ و میر بالا برود.اما با رعایت کردن قوانین راهنمایی و رانندگی می‌توان به راحتی از وقایع رانندگی در جاده ها جلوگیری کرد.که این آمار تکان دهنده که نه تنها در ایران بلکه در بیشتر کشور های جهان کاهش پیدا کند. از عواملی که می‌توان از این وقایع جلوگیری کرد آن است.که از 

تجهیزات ترافیکی مناسب در جاده ها استفاده شده.و رانندگان هم به درستی رانندگی کنند.و هم از وسیله های ایمنی مناسب در خودرو خود استفاده کنند. سالانه هزاران نفر بر اثر تصادف در جهان فوت می کنند. برخی از این حوادث منجر به مرگ، بر اثر زیرساخت نامناسب جاده ها است. مانند: آسفالت بد، نامناسب و قدیمی بودن علائم راهنمایی و رانندگی و …

عوامل اصلی تصادفات جاده ای

در رانندگی سه عامل اهمیت زیادی دارد که خودرو خوب و استاندارد یکی از مهم ترین هاست و شخص راننده و ایمنی جاده عوامل دیگری هستند که آنها هم از اهمیت زیادی برخوردارند که نمی‌توان آن را در نظر نگرفت

رانندگان

در واقع عامل اصلی این مرگ و میر ها در بعضی از شرایط ، شخص راننده است. خواب آلودگی راننده، مصرف مشروبات الکلی، استفاده نابه جا از داروهای خواب آور و سرعت زیاد، از جمله عوامل در بروز حوادث هستند؛.که لازم است از طریق آموزش، به آگاهی افراد افزود. در مورد موضوع نخست، دولت ها باید.مستقیما وارد عمل شده.و جهت رفع این معضلات، اقدامات موثر و مناسب را انجام دهند. بدین ترتیب می توان میزان حوادث منجر به فوت در جاده های شهری و بین شهری را به حداقل رساند.

جاده ها و زیرساخت هایشان

از دیگر عواملی که اهمیت زیادی دارد.و در تصادفات جاده ای از مهم ترین عامل هاست.جاده ها و زیرساخت های آنها است.که در کاهش یا افزایش تصادفات جاده ای تاثیر فراوانی دارد. ساخت جاده هایی ایمن و مهندسی شده و همچنین استفاده از 

تجهیزات ترافیکی مناسب.نیز نقش بزرگی در جلوگیری از حوادث رانندگی دارند. هر زیرساختی پس از طی یک دوره استفاده، به تعمیرات نیاز پیدا می کند.

لازم است دولت ها بودجه ای را به این امر اختصاص دهند. باید به این نکته توجه کرد، که استفاده از تجهیزات ایمنی نامناسب.و نامرغوب نیز می تواند.در نا امن کردن معابر تاثیرگذار باشد. دولت بایستی ناظری بر تولید تجهیزات ایمنی و ترافیکی در.کارخانه ها قرار دهد، تا از بروز مشکلات جلوگیری کند. به عنوان مثال می‌توان از محصولاتی مانند برچسب 

شبرنگ ترافیکی برای موقع ضروری استفاده کرد و یا می‌توان 

مخروط پارکینگی و دیگر تجهیزات را در این قسمت ها به کار برد.

ادامه این مطلب را میتوانید در 

ایمن ترافیک مگ بخوانید.


امروزه صنعت پارکینگ پیشرفت زیادی کرده است و انواع گوناگونی از پارکینگ ها وجود دارد و در این متن به بررسی 

پارکینگ طبقاتی مکانیزه می‌پرداریم و دراین باره اطلاعات بیشتری را در اختیار شما می‌گذاریم.

پارکینگ طبقاتی مکانیزه چیست؟

امروزه با بیشتر شدن جمعیت در شهر های بزرگ بیشتر مسئولین به فکر اشغال کردن فضای کمتر و همچنین جا دادن به خودرو های بیشتر هستند و بهترین راه برای این کار استفاده بیشتر از پارکینگ های مکانیزه است که این پارکینگ ها با اشغال کمترین جا می‌توانند تعداد بسیار زیادی خودرو را در خود جای دهند.

تاریخچه پارکینگ طبقاتی مکانیزه

پارکینگ های طبقاتی مکانیزه تاریخچه طولانی ندارند و اولین پارکینگ مکانیزه در سال 1905 در Hمریکا مورد استفاده قرار  گرفت و بعد از ان در سال 1920 به اروپا وارد شد و مردم اروپا هم از آنها استفاده کردند. اولین پارکینگ های طبقاتی جهان که در آمریکا بود به شکل قفسه بندی بود که خودرو ها توسط یک آسانسور به طبقات و در آنجا با توجه به دستور اپراطور به قسمت مورد نظر می‌رفتند ولی این سیستم به علت کند بودن زیاد و کندی در تحویل خودرو ها طرفداران زیادی نداشت و مهندسان به فکر ارتقا دادن سیستم پارکینگ طبقاتی مکانیزه افتادند.

از سال1990 میلادی این پارکینگ ها ارتقاع یافتند و با پیشرفت چشمگیری که در زمینه تکنولوژی اقتاد وزمانی که سیستم های کامپیوتری پا بر عرصه جدیدی گذاشتند سیستم های 

پارکینگ های طبقاتی مکانیزه هم پیشرفت زیادی داشتند و با پیشرفت هایی که کرد باعث شد استفاده از آن راحت تر از گذشته باشد.

وارد شدن پارکینگ طبقاتی مکانیزه به ایران

در سال 1370 برای اولین بار این آسانسور های خودرو در ایران راه پیدا کرد و طرفداران زیادی نیز پیدا کرد. سپس پارکینگ های چرخ و فلکی وارد ایران شد که هر دو به یک اندازه کاربردی و مفید بود و به دلیل اینکه استفاده کردن از آن اسان بود و رانندگان مشکلی برای یافتن جای پارک مناسب نداشتند.

ادامه این مطلب را در 

ایمن ترافیک مگ بخوانید.


جعبه آتش نشانی به تجهیزات آتش نشانی گفته می‌‌شود که در ساختمان های تجاری، مسی، مراکز خرید و یا هر مکان عمومی دیگر نصب می‌شود تا در هنگام آتش سوزی ها بتوان تا حدودی از بیشتر شدن حوادث جلوگیری کرد. 
جعبه های آتش نشانی انواع گوناگونی دارد که هر کدام مناسب با محیط و کاربری آنها می‌باشد. معروف ترین انواع جعبه آتش نشانی تو کار و رو کار هستند که پیش از ساختن ساختمان باید تهمیدات آن فراهم شود.
.
.
.
برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر، قیمت و خرید تجهیزات و خدمات

جعبه آتش نشانی با ما در ایمن ترافیک کالا همراه باشید.

پوشش مناسب برای پاها همیشه حائز اهمیت بوده و باید از بهترین کفش ها برای پاها استفاده کرد تا کمترین آسیب به پاها و قسمت های دیگر مانند ستون فقرات وارد شود. پاها از مهم ترین قسمت های بدن هستند و آسیب رسیدن به پاها باعث آسیب به قسمت های گوناگون مانند ستون فقرات، کمر و یا قسمت های مهم دیگر می‌شود. به همین دلیل باید از بهترین کفش ها و.چکمه ها برای پاها استفاده کرد. چکمه پلاستیکی یکی نوع

کفش کار است که در محیط ها و مشاغل مختلف به کار می‌رود. در ادامه به بررسی کامل آن خواهیم پرداخت.

چکمه پلاستیکی ضد اسید

در برخی از مشاغل مانند دامداری ، کشتارگاهها و یا کشاورزی بیشتر به دلیل اینکه این چکمه پلاستیکی قابل شست و شو است مورد استفاده قرار می گیرند. اما در برخی مشاغل دیگر استفاده از چکمه های پلاستیکی جهت مراقبت از پا می باشد. به طور مثال برخورد اسید با پوست انسان بسیار خطرناک است بنابراین کارگرانی که در محیط هایی مشغول به کارند که امکان برخورد اسید با پوست پای آن ها وجود دارد باید از 

چکمه ایمنی ضد اسید استفاده کنند. چکمه ایمنی ضد اسید نمونه ای از این چکمه های با دوام بوده که نه تنها خاصیت ضد اسیدی دارد بلکه دارای اصطکاک کافی می باشد که این ویژگی انها باعث می‌شود که کارگران روی زمین های لیز و روغنی سر نخورند.

برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر و قیمت 

چکمه پلاستیکی به ایمن ترافیک کالا مراجعه کنید.


اولین موضوعی که هنگام خرید لباس‌ های مهندسی باید به آن توجه کنیم، آشنایی با انواع لباس کار است. که برخلاف چیزی که فکر می‌کنید این کار ساده نیست و باید در رابطه با زمینه کاریتان و نیازتان لباس کار مهندسی را تهیه کنید.  به دلیل اینکه تولید این لباس‌ها در مدل ها و در طرح‌ های مختلفی انجام می‌گیرد، انتخاب آن ها به شرایط کار و سلیقه فرد بستگی دارد. چهار دسته کلی برای معرفی لباس‌های کار مهندسی وجود دارد.

لباس کار مهندسی یکسره

این لباس‌ها بصورت یکسره به هم دوخته شده و پیراهن و شلوار آن ها به یکدیگر متصل است. برای مشاغلی که مواد آلاینده آنها بالاست و همچنین در طول روز نیازی به درآوردن لباس ندارند، لباس‌ های مهندسی یکسره گزینه خوبی هستند. البته داشتن تنفس کافی و شرایط مناسب لباس برای آب و هوای گرم و سرد، در این مورد اامی است. لباس کار خلبانی و لباس کار ایران خودرویی در این دسته قرار می‌گیرند. فرد در مشاغلی مانند جوشکاری، ریختگری، برشکاری، نجاری، مکانیکی و . به نوعی به لباس کار های یکسره احتیاج دارند تا کار را راحت تر انجام دهند.

لباس کار مهندسی چند تیکه

این دسته از لباس های کار به صورت چند تیکه و عمدتاً دو تیکه ساخته می‌شوند و بالاتنه و شلوار آن ها از یکدیگر مجزا است. پوشیدن این لباس‌ ها بسیار ساده و خارج کردن آن ها راحت‌تر است. اگرچه میزان پوشیدگی لباس کار چند تیکه از لباس های یکسره کمتر است، اما استفاده از این لباس‌ها راحت بوده و در شرایط مختلفی می‌توان از آن ها استفاده کرد. لباس کار مهندسی مدل طاووس، لباس کار  مدل دنا و لباس کار مهندسی مدل شاهین از این دست لباس‌ها هستند. این نوع از لباس کار مهندسی تنوع بیشتری دارند و می‌توان در زمینه های بیشتری از آنها استفاده کرد.

برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر و خرید 

لباس کار مهندسی با ما در 

ایمن ترافیک کالا همراه باشید.


مجموعه ی تمام استاندارهایی که برای واحدهای بزرگ صنعتی در نظر گرفته شده، در سرتاسر جهان با نام HES شناخته می شوند. این حروف از کلمات بهداشت (health)., ایمنی (safety) و محیط زیست (environment) برداشته شده اند و نشان دهنده ی گستردگی دانش ایمنی و ایمن سازی است. فراهم آوردن تجهیزات ایمنی تاثیر بسیاری در کاهش خطرات موجود و افزایش راندمان کارگران دارد. با خرید دستکش ایمنی محیطی عاری از خطر را ایجاد کرده و سرمایه خود را افزایش می‌دهید. در واقع استفاده از دستکش ایمنی مناسب و استاندارد برای هر کارگاه و محلی که افراد در آن کار هایی را با دستگاه انجام می‌دهند ضروری و لازم است.

حفاظت فردی در محیط کاری، در واقع، از نوک پا تا موهای سر کاربران را شامل می شود، که از آن جمله می توان به 

لباس کار، 

کفش ایمنی، دستکش های ایمنی، انواع 

کلاه ایمنی، 

گوشی ایمنی و 

عینک ایمنی اشاره کرد که در ادامه متن به آن می‌پردازیم.


انواع 

دستکش ایمنی و کاربردهای آنها

با نگاهی اجمالی و گذرا هم می توان متوجه شد، که فعالیت های مختلف در شرایط و محیط های گوناگون، باعث می شود تا برای هر نوع فعالیت، شکل خاصی از دستکش ها مناسب باشد. به عنوان مثال دستکش برای کارگران ساختمانی، مکانیک ها، و یا برق کار ها متفاوت است و هر کدام با توجه به نوع کاربری که دارند ممکن است به شکل متفاوتی به دستکش های ایمنی احتیاج داشته باشند.

دستکش ایمنی ضد برش

دستکش ایمنی ضد برش می‌تواند بهترین گزینه برای استفاده در فضای خانه نیز باشد و همچنین برای بعضی مواقع در ریزکاری های ساختمانی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در این قسمت با بهترین دستکش های ایمنی آشنا می‌شوید که قیمت مقرون به صرفه ای دارد. دستکش کار ایمنی ضد برش با بدنه ای که در قسمت کف دست ها و انگشتان ضخیم تر طراحی شده محافظی ایده آل برای دست ها به شمار می آید و در عین حال با انعطاف پذیری بالایی که دارد این امکان را به شما می دهد تا به راحتی بتوانید کارهای ظریفی از قبیل مونتاژ و یا تراشکاری را به راحتی انجام دهید.

برای خواندن ادامه مطلب، جزئیات بیشتر و خرید 

دستکش ایمنی به ایمن ترافیک کالا مراجعه کنید.


کارگاه های ساختمانی از مهم ترین مکان هایی هستند که قبل از هر پروژه باید استاندارد های آن باید بازرسی شود تا مجوز برای شروع پروژه صادر شود بنابراین این مکان ها باید بهترین تجهیزات ایمنی در کارگاه ساختمانی را داشته باشد تا با استاندارد های بین المللی مطابقت داشته باشند و اجازه شروع پروژه که شامل پروانه ساخت و تاییدیه نقشه و غیره می‌شود.

امنیت کارگاه ها به سه بخش داخل کارگاه که شامل استاندارد بودن ابزاری که در کارگاه ها هستند می‌پردازد، امنیت اشخاص مستقر در کارگاه و امنیت بیرون ازکارگاه تقسیم می‌شود. که در این مقاله  به بررسی امنیت افراد و در ادامه این متن به بررسی تجهیزات ایمنی در کارگاه ساختمانی و لوازم ایمنی مورد نیاز کارکنان در کارگاه های ساختمانی ‌می‌پردازیم.

برای خواندن ادامه مطلب، قیمت و خرید تجهیزات ایمنی در کارگاه ساختمانی به ایمن ترافیک کالا مراجعه کنید.


طبق ماده 1 آیین نامه حفاظتی کارگاه های ساختمانی قبل از شروع هر عملیات ساختمانی باید 

تجهیزات ایمنی کارگاه ساختمانی تعبیه و استاندارد هایی که برای این کار لازم است را رعایت کرده باشد. همچنین قبل از تاسیس کارگاه ساختمانی برای اطمینان باید نقشه نهایی ساختمان و همچنین طرح های اولیه ارائه شود تا طبق ماده 78 قانون کار اجازه تاسیس کارگاه صادر شود.

بررسی قوانین مربوط به لوازم ایمنی کارگاهی

قوانینی که باید برای تجهیز کردن درست کارگاه ها رعایت شود، در قالب چند بند در آیین نامه حفاظتی بیان شده است که در بعضی از مواقع به این بند ها توجه نمی‌شود. همین موضوع باعث می‌شود تا کارگاه های ساختمانی بعد از مدت زمان کوتاهه بسته و مهندسین آن با پیگرد های قانونی مواجه شوند.

افرادی که در کارگاه های ساختمانی مشغول به کار می‌شوند شامل مهندسین ناظر، سرپرست کارگاه ها، استاد کار ، کارگر ساده و کارگر ماهر هستند که شرح وظایف و دستمزد این افراد متفاوت است. اما شخص دیگری که در کارگاهای ساختمانی مشغول به کار است مهندس HSE یا همان مهندس ایمنی در ساختمان است که در قسمت بعدی وظایف این شخص را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وظایف و مسئولیتهای مهندس ایمنی (HSE)

بهداشت در کار همزمان با معقوله ایمنی در کار مطرح شد و هرجا سخن از ایمنی در کار باشد بحث بهداشت نیز مطرح می‌شود. 

معنی HSE به طور دقیق بعد از انقلاب صنعتی رونق بیشتری پیدا کرد و جایگاه ویژه ای در مشاغل گوناگون از جمله شغل های مهندسی یافت. وجود مهندس HSE در کارگاه های ساختمانی اامی است و وجود شخصی برای نظارت بر مسائل امنیتی ضروری است که وظایف این اشخاص در کارگاه های ساختمانی شامل موارد زیادی می‌شود که در ادامه به آن می‌پردازیم.

مهندسین HSE در کارگاه های ساختمانی باید با توجه به چک لیست ها، برای بر قراری امنیت کارگاه نظارت کنند و از استاندارد بودن تجهیزات ایمنی کارگاه ساختمانی اطمینان حاصل کنند. به عنوان مثال قسمتی از چک لیست مهندسین HSE شامل ایمنی در تمام مراحل، بهداشت کارگران، نحوه مدیریت پسماند کارگاه، نحوه اسکان و تامین غذا و آب بهداشتی کارگران است. همچنین اطمینان از سالم بودن وسایل دسترسی، تخریب،  استاندارد بودن عملیات خاکی، صحیح اجرا شدن عملیات ساخت برپایی و نصب اسکلت ساختمان شامل  موارد خاص HSE است.

برای خواندن ادامه مطلب و اطلاعات بیشتر درباره تجهیزات ایمنی کارگاه ساختمانی با ما در 

ایمن ترافیک کالا همراه باشید.


کفش ایمنی انواع گوناگونی دارد و برای شغل ها و موقعیت های گوناگون دارای ویژگی های مختلفی است که باید متناسب با هر شخص، کار، شغل و حرفه او باشد. در ادامه به بررسی کامل انواع کفش ایمنی می‌پردازیم.

کفش ایمنی کارگاهی

کارگاه ها از محیط هایی هستند که حتما باید در آن از تجهیزات ایمنی گوناگون از جمله کفش ایمنی مناسب استفاده کرد. به دلیل آن که در این مکان ها امکان آسیب به افراد زیاد است و از وسیله های خطرناک زیادی در این ‌محیط ها استفاده می‌شود.

کفش ایمنی ضد اسید

این نوع از کفش ها دارای پوششی قوی هستند که با استفاده از این لایه کفش ایمنی در برابر خوردگی مواد اسیدی در کارگاه ها و آزمایشگاه ها مقاوم می‌شود. از این نوع کفش ایمنی می‌توان در کارگاه های قالب سازی و یا جواهر سازی استفاده کرد که به راحتی از ریختن فات ذوب شده روی پاها جلوگیری کند.

کفش ایمنی عایق برق

افرادی که با برق کار می‌‌کنند باید از تجهیزات ایمنی مطمئن استفاده کنند تا ایمنی مکان و کارکنان در محیط کاری حفظ شود. در این بخش به معرفی نوعی از کفش های ایمنی می‌پردازیم که عایق برق است و می‌تواند جریان برق را با محدودیت ویژه خود از خود عبور دهد.

ویژگی های کفش عایق برق

کفش ایمنی عایق برق دارای ویژگی های تخصصی بوده و نسبت به دیگر کفش ها مهم تر است. زیرا ممکن است با رعایت نکردن یک نکته بسیار کوچک و ساده جان شخص برق کار به خطر بیافتد. این گونه از کفش ها باید دارای زیره مخصوص و مقاوم در برابر جریان برق باشد که این ویژگی در کفش های مختلف متفاوت است و برای هر نوع از حرفه های برق کاری فرق می‌کند که کفش تا چه حد مقاوم باشد. بند این گونه از کفش ها باید از جنس پلی استر باشد تا بیشترین و بهترین کارایی را داشته باشد.

کفش کار ضد ضربه

ضربه ای که هنگام کار به پاها وارد شود ممکن است آسیب زیادی به پا بزند و باعث شود تا پاها که قلب دوم بدن هستند آسیب ببیند که آسیب به پاها باعث می‌شود تا کارگر نتواند به کیفیت قبلی به کار خود ادامه دهد بنابراین برای کسانی که در کارگاه ها کار میکنند استفاده از بهترین تجهیزات ایمنی ضروری است.

برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر و قیمت کفش ایمنی به 

ایمن ترافیک کالا مراجعه کنید.


المان های شهری ترکیبی هستند از پیکره‌ها، احجام و اشکال هندسی، پرتره‌ها، فریم‌ها و به ‌طور کلی هر چیزی که جنبه‌ی زیبایی و تزئینی برای شهر داشته باشد. این المان های شهری در گروه 

مبلمان و تجهیزات شهریبوده و در قدم اول بعد از جلب کردن توجه مشاهده‌کنندگان، ذهن آن ها را درگیر خود می کند. اگر به ‌منظور معرفی شهر با نماد اصلی از محصولات یا صنایع‌دستی آن شهر طراحی‌شده باشند، تا مدت‌ها در یاد مخاطب مانده و ممکن است از آن ‌پس دیگر هرگز آن شهر را به خاطر نمادی که از آن دیده‌اند فراموش نکنند.

اصلی‌ترین دلیل استفاده از المان شهری کمک به زیبایی و جذابیت‌های بصری است. درعین‌حال این المان های شهری می‌توانند پیغام‌های مختلفی برای مشاهده‌کنندگان داشته باشند. به ‌عنوان‌ مثال، استفاده از مجسمه هایی که شبیه به محصولات کشاورزی یا صنایع‌دستی خاص یک شهر ساخته می‌شوند، شیوه‌ی خوبی برای دادن اطلاعات به مردمی است که در آنجا ساکن هستند یا از آن شهر گذر می‌کنند. یکی دیگر از جذابیت‌های استفاده از این مجسمه‌ های شهری احیا و توجه به نوستالژی‌ نسل‌های مختلف است.

المان های نوروزی از زیبا ترین و پر مخاطب ترین انواع المان های شهری مدرن هستند که در ایام عید می‌توان آنها را در قسمت های گوناگون شهر های مختلف دید. به عنوان مثال از این دسته المان ها می‌توان در میادین پر رفت و آمد شهر و یا در پارک ها و حتی رو به روی مراکز خرید پر رفت و آمد استفاده کرد تا دیده شوند و منظره شهر را در این ایام زیبا تر کنند.

بعضی از این المان ها ساده هستند و با رنگ آمیزی جذابی که دارند باعث زیبایی شهر می‌شوند اما انواع دیگری از این المان های شهری توسط گیاهان و گل های مختلف نزئین می‌شوند که می‌تواند بهترین گزینه برای المان های بهاری و یا المان های نوروزی باشد. نوع دیگر المان های شهری مدرن المان هایی است که توسط 

انواع ریسه ال ای دی و یا دیگر چراغ ها تزئین می‌شوند که باعث می‌شود این المان ها در شب هم دیده شده و جذابیت بیشتری در شب داشته باشند.

برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر و خرید 

المان شهری مدرن با ما در ایمن ترافیک همراه باشید.


شاید به جرات بتوان گفت که اصلی ترین مجموعه در میان تجهیزات ترافیکی، انواع تابلو ترافیکی باشد. در نگاه اول به قوانین راهنمایی و رانندگی و نحوه اجرای آن، به راحتی می توان دریافت که سیستم کنترل ترافیک مبتنی بر نحوه استفاده از این ابزار کارآمد است. تولید تابلوهای راهنمایی و رانندگی آن چنان گسترده و متنوع است که به تبع آن فروش تابلو ترافیکی را به شکلی توسعه یافته در این عرصه معرفی کرده است. تابلو های ترافیکی تاثیر زیادی روی کنترل رانندگان دارد و رعایت نکردن قوانین ذکر شده روی تابلو ها باعث تصادفات جدی و گاها حوادث جبران ناپذیری خواهد شد.

تابلو ترافیکی استاندارد چیست؟

استاندارد تابلوهای ترافیکی چند ویژگی اصلی و اساسی را شامل می شود که در خرید تابلو ترافیکی باید به تمامی این موارد توجه کرد. در نگاه اول، نصب کردن تابلو علائم ترافیکی در محیط های باز و فضای آزاد آن را تحت شرایط سخت جوی قرار می دهد؛ به این ترتیب مقاومت مطلوب در برابر تغییرات اقلیمی اولین مشخصه ای است که این نمونه از 

تجهیزات ترافیکی باید داشته باشند.

تابلو های ترافیکی استاندارد،  تابلو هایی هستند که جنس مرغوبی داشته باشند و در شرایط آب و هوایی گوناگون کیفیت اولیه خود را حفظ کنند؛ همچنین مقاومت بالایی داشته باشند تا در اثر برخورد تصادفی خودرو ها با آنها، تابلو های ترافیکی نامفهوم نشوند و از دید خارج نگردند.

برای خواندن ادامه مطلب، اصلاعات بیشتر و خرید 

تابلوهای ترافیکی با ما در 

ایمن ترافیک همراه باشید.


در شهر های بزرگی مانند تهران که مشکلاتی مانند پیدا کردن جای پارک مناسب برای خودرو ها همیشه از سخت ترین کار ها بوده است و در صورت پیدا نکردن جای پارک مناسب بعضی از رانندگان خودرو های خود را در مکانه هایی پارک می‌کنند که باعث ایجاد مزاحمت برای دیگران می‌شود و این موضوع تخلف به حساب می‌آید. برای جلوگیری از پارک کردن خودرو های مزاحم رو به روی پارکینگ خانه های شخصی و مکان هایی که رفت آمد خودرو های دیگر با پارک خودرو های مزاحم با مشکل رو به رو می‌شود بهتر است از موانع ترافیکی مجاز استفاده شود. این موانع شامل گلدان بتنی و 

استوانه های ترافیکی، مخروط های ترافیکی و یا مانع های فی U شکل می‌شوند که می‌توان از آنها برای جلوگیری از پارک خودرو های مزاحم جلوگیری کرد.

نصب 

گلدان های بتنی شهری

گلدان های بتنی می‌توانند بهترین انتخاب برای جلوگیری از پارک خودرو های مزاحم باشد که محل نصب این گونه موانع باید مطابق با ضوابط و قوانینی باشد که برای آنها در نظر گرفته شده است. گلدان های بتنی انواع مختلفی دارند که از هر کدام دارای کاربری ویژه خود هستند. این گونه از موانع به ذلیل زیبایی ظاهری که دارند برای خانه های جنوبی بهترین گرینه هستند که می‌توان از آنها استفاده کرد.

برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر و خرید 

گلدان بتنی با ما در 

ایمن ترافیک همراه باشید.


امروزه اکثر شهروندان دارای خودروهای سواری هستند و باید برای پارک کردن خودرو های خود محلی مناسب و امن داشته باشند. اکثر مردم قبل از خرید یا اجاره خانه باید محلی که برای پارک کردن خودرو آنها در نظر گرفته شده را مشاهده کنند و از مناسب بودن مکان ها برای پارک خودرو ها مطمئن شوند. اگر در شهر شلوغی مانند تهران زندگی می‌کنید حتما با مسئله پارک خودرو های مزاحم در مکان های که به شما اختصاص دارد رو به رو شده اید و همین موضوع باعث به هدر رفتن وقت شما شده است. راه حل این دسته از مشکلات چیست؟ ما در ایمن ترافیک به بررسی راه حل قانونی این موضوع پرداخته ایم.

بعضی از مالکین با نصب بنر هایی با محتوایی مانند اخطار دادن به رانندگان از پارک کردن خودرو ها جلوگیری می‌کنند؛ ولی در بعضی از مواقع استفاده از این دسته اخطاریه ها کافی نیست. بعضی نیز از موانع ترافیکی برای جلوگیری از پارک کردن خودرو ها استفاده می‌کنند، همچنین می‌توان با استفاده از نصب 

استوانه ترافیکی از پارک کردن خودرو های مزاحم جلوگیری کرد.

حکم قضایی در رابطه با پارک خودرو های مزاحم

با زیاد شدن تعداد خودرو ها در شهر های بزرگ مانند تهران و یا شهر های پرجمعیت دیگر مانند تبریز، شیراز و یا مشهد قوانین قضایی برای پارک کردن خودرو های مزاحم در نظر گرفته شده که با خودرو های مزاحم به شکل قانونی برخورد می‌شود.

در خصوص پارک خودرو های مزاحم، اگر به طور مکرر برای رفت و آمد خودرو های دیگر مزاحمت ایجاد کنند، قانون هایی برای این خودرو ها در نظر گرفته شده است که از پارک این خودرو ها جلوگیری می‌شود. به عنوان مثال در صورت داشتن این مشکل به صورت پیاپی، از خودرویی  که مزاحم تردد شما شده است در ساعات مختلف عکس تهیه کرده و با استفاده از تصاویر، برای شکایت از آن اقدام کنید. اگر خودرویی که مزاحم پارک کردن خودروی شما شده است را نمی‌شناسید و برای اولین بار است که برای پار خودرو خود با آن مشکل پیدا کرده اید می‌توانید با پلیس 110 تماس گرفته و از لحاظ قانونی با آن برخورد کنید.

برای خواندن ادامه مطلب و اطلاعات بیستر در رابطه با 

نصب استوانه ترافیکی برای جلوگیری از پارک با ما در 

ایمن ترافیک همراه باشید.


نیمکت های شهری


زیبا سازی شهرک ها و ویلا ها از اهمیت زیادی برخوردار است. برای این کار باید اطلاعات کافی در این زمینه داشت تا بهترین نتیجه را گرفت. در قسمت قبلی در رابطه با بهترین انواع فلاور باکس ها و گلدان های شهری و قوانین و ضوابط مربوط به نصب آنها را مورد بررسی قرار دادیم. همان طور که گفته شد از 

تجهیزات و مبلمان شهری و نیمکت های مختلفی می‌توان برای زیبا سازی شهرک های مسی و یا ویلا ها استفاده کرد ولی برای استفاده از این گونه تجهیزات باید در رابطه با آنها اطلاعات کافی را داشت تا بهترین گزینه را انتخاب کرد و در نهایت بهترین نتیجه را گرفت.


راهنامی خرید انواع نیمکت های شهری در ایمن ترافیک


زیبا سازی شهرک ها

شهرک ها محل هایی هستند که تعداد زیادی خانه و ساختمان در آن قرار دارد و باید دارای تمام امکانات رفاهی از جمله مسجد، فروشگاه ها، فضای سبز مناسب و استاندارد باشند تا تمام ویژگی های یک شهرک مسی مناسب و استاندارد را داشته باشد. مدیریت شهرک های مسی و یا شهرداری منطقه ای که شهرک در آن قرار دارد، باید برای زیبا سازی شهرک ها تدابیری را بیاندیشد تا با سرمایه نه چندان زیاد بتوان به زیبا سازی شهرک پرداخت.


برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید.برای زیبا سازی مکان های عمومی مانند شهرک های مسی و یا ویلاها باید از اصول زیبا سازی پیروی شود و از بهترین تجهیزات و وسایل برای زیباسازی محوطه ها استفاده شود. 

گلدان شهری و فلاور باکس می‌توانند بهترین گزینه برای زیبا سازی شهرک های مسی و ویلا باشد. گل ها و گیاهان همیشه بیشترین تاثیر را روی زیبا سازی محوطه ها داشته و اگر اصولی و درست استفاده شوند، بهترین تاثیر را خواهند گذاشت.


راهکار های زیباسازی ویلا ها

راهکار های بسیار زیادی برای زیبا سازی ویلا ها وجود دارد که با استفاده از آن ها می‌توان ویلاهای معمولی و بسیار ساده را به مکان هایی زیبا برای گذراندن اوقات فراقت تبدیل کرد. برای افرادی که در شهر های شلوغ و پر رفت و آمد مانند تهران زندگی می‌کنند، ویلا ها باید جایی آرامش بخش و به دور از هرگونه شلوغی باشد. در چنین شرایط، بهترین راهکار برای افزایش زیبایی شهرک های مسی و ویلا استفاده از گیاهان، درختان، 

گلدان ها و

فلاورباکس های تزئینی در محوطه و حیاط می‌باشد.


برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید.


برای جلوگیری از پارک کردن خودرو های مزاحم می‌توان از روش های مختلفی استفاده کرد. به عنوان مثال می‌توان از موانع ترافیکی استفاده کرد تا خودرو های مزاحم نتوانند در مکان های که حریم ملک شخصی هستند پارک کنند. از جمله موانعی که می‌توان برای جلوگیری از پارک خودرو های مزاحم از آنها استفاده کرد می‌توان استوانه های ترافیکی، گلدان های بتنی، مخروط های ترافیکی و یا 

مانع فی U شکل استفاده کرد.

خودرو های مزاحم همیشه برای رانندگان دیگر از مشکلاتی بودند که باعث شده اند پارک کردن خودرو های دیگر با مشکل رو به رو شود و یا تردد از پارکینگ ها سخت و یا در بعضی از مواقع غیر ممکن باشد. بعضی از مالکین از بنر هایی جهت عدم پارک خودرو ها رو به روی پارکینگ و یا در پارکینگ های شخصی نصب می‌کنند، ولی ممکن است دوباره با خودرو های مزاحم رو به رو شوند که به بنر ها توجهی نکردند و مزاحمت ایجاد کردند.

ضوابط قانونی برای نصب مانع ترافیکی

نصب موانع ترافیکی برای جلوگیری از پارک خودرو های مزاحم همیشه بهترین راه بوده است ولی برای این کار باید مجوز ها لازم در این زمینه را دریافت کرد تا نصب مانع با مشکل رو به رو نشود و طبق استاندارد های بین المللی نصب شوند. برای نصب این گونه از موانع باید از مزاحمت خودرو ها در زمان های مختلف عکس هایی تهیه کنید. به شکلی که دقیقا مشخص شود خودرو مزاحم برای تردد خودرو های دیگر و یا حتی عابران پیاده مزاحمت ایجاد کرده و تردد را برای دیگران سخت کرده است. نیرو های شهرداری منطقه و یا پلیس راهنمایی رانندگی با آنها برخورد خواهد کرد و در صورت وم مجوز های لازم را برای نصب موانعی مانند 

استوانه ترافیکی و یا مانع فی U شکل صادر میکنند که از تکرار شدن این گونه مشکلات جلوگیری شود.

برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر و خرید 

مانع فی U شکل با ما در 

ایمن ترافیک همراه باشید.المان های شهری با هدف هایی مانند معرفی فرهنگ هر منطقه از تاثیر گذار ترین و زیبا ترین وسیله هایی است که می‌توان از آنها برای زیبا سازی شهرک ها و ویلا ها استفاده شود. به خصوص در ویلاهایی که در مناطق شمالی کشور هستند استفاده از المان های شهری در فضای سبز ویلا ها و شهرک ها تاثیر زیادی روی زیبا سازی آنها دارد و از بهترین تجهیزات 

مبلمان شهری به حساب می آیند.


تاثیر المان ها بر زیبا سازی شهرک ها و ویلاها 

ویلاهایی که در مناطق شمالی قرار دارند معمولا دارای حیاط های بزرگی هستند که می‌توان در آنها علاوه بر کاشتن انواع گوناگونی از گیاهان و درخت ها از المان های شهری مختلف هم استفاده کرد که تاثیر زیادی روی زیبا سازی ویلا خواهد داشت.

حرفه معماری و باغبانی دو حرفه نا مرتبط به نظر می‌آیند ولی در این باره به هم مربوط می‌شوند و وابسته یکدیگر هستند. معماری فضایی آرام و زیبا برای گذارندن یک بعد از ظهر بر عهده معمار است و طراحی یک فضای زیبا با به کار بردن انواع گیاهان زیبا و المان های زیبا بر عهده یک باغبان با تجربه و باسلیقه است. ایجاد این مکان باعث همکاری این حرفه می‌شود و این دو شغل را به یکدیگر مرتبط میکند. 


برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید.


زیبا سازی فضایی برای استراحت و یا زندگی اهمیت زیادی دارد و برای زیبا سازی شهرک ها و و یا ویلا ها می‌توان از وسیله های گوناگونی استفاده کرد که در متن های قبلی به چند مورد از آنها پرداخته و اطلاعات لازم را در این باره مطرح کردیم. به عنوان مثال در رابطه با به کار بردن وسیله های زیبا سازی در ویلاها به بررسی 

گلدان های بتنی شهری و یا 

فلاور باکس طبقاتی، 

نیمکت پارکی و حتی 

المان های شهری برای زیبا سازی ویلا ها و یا باغچه ها پرداختیم. در ادامه در باره استفاده از آلاچیق در ویلا ها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهیم و شرایط و ضوابط استفاده از آلاچیق در ویلا را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

انواع آلاچیق ها

آلاچیق ها دارای انواع گوناگونی هستند که در مکان های مختلف کاربرد های متفاوتی دارند. در این متن انواع 

آلاچیق را بر اساس جنس آن بررسی کرده ایم.

آلاچیق فی

یکی از پر طرفدار ترین انواع آلاچیق ها، آلاچیق های فی است که در مکان های گوناگونی مانند انواع ویلا ها و شهرک ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و تاثیر بسیار زیادی روی زیبا سازی محیط دارد. می توان از این نوع آلاچیق در ویلا انصب و فضای خارج از ویلا را از محیطی ساده به مکانی جذاب برای گذراندن وقت تبدیل کرد.

آلاچیق های چوبی

آلاچیق های چوبی از اولین انواع آلاچیق هایی هستند که مورد استفاده قرار می‌گیرند وانواع گوناگونی دارند که برای هر مکان از آلاچیق چوبی مخصوص خود استفاده می‌شود تا زیبایی ویلا ها و یا شهرک ها حفظ شود. یکی از مزیت های آلاچیق های چوبی این است که این آلاچیق ها می‌توانند در مکان های گوناگونی قرار بگیرند و بدون هیچ گونه محدودیتی حتی در حیاط خانه ها هم مورد استفاده قرار بگیرند.

آلاچیق های چوبی دارای انواع گوناگونی هستند که در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند به عنوان مثال بسیار دیده شده است که از تخت های چوبی در مکان های آزاد استفاده می‌شود که هم مکان خوبی برای دورهمی های خانوادگی است و هم باعث زیبایی محیط می‌شود.

برای خواندن ادامه مطلب، اطلاعات بیشتر و خرید انواع آلاچیق با ما در 

ایمن ترافیک همراه باشید.


تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

باربری در تجریش ، اتوبار در تجریش Скачать | Nima Zeus | دانلود آهنگ جدید | دانلود موزیک نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز دوباره آغاز میکنم الهم عجل لولیک الفرج filegostar اداره اموربازنشستگان وموظفین آموزش وپرورش استان فارس Horrormovie.ir ابزار Xhorse VVDI خیابون